Camdaki Kız 59.Bölüm Fragmanı izle | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

4 Aralık 2022 - 18:11
SON DAKİKA

Camdaki Kız 59.Bölüm Fragmanı izle

Camdaki Kız 59.Bölüm Fragmanı izle
Son Güncelleme :

25 Kasım 2022 - 0:24

30 görüntüleme

Kısa süre sonra sitede Girl in the Glass 59. bölüm fragmanı yayınlandı. KANAL D ekranlarında büyük beğeni toplayan Camdaki Kız dizisinin yeni bölümü 1 Aralık Perşembe günü saat 20:00’de ekrana gelecek.

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının paylaştığı Camdaki Kız bu hafta vizyona girecek mi?


Dizinin son fragmanı siteye eklendi! Merakla beklenen diziye her bölümün neler kattığını bu sayfada öğrenebilirsiniz. Bu sayfa düzenli olarak güncellenmektedir ve en iyi ipuçları web sitemizde bulunabilir.

Yeni genel bakış bölümü
Dizi özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecektir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. son bölümde neler oldu

Narang’ın kaçışının etkisi muazzam!

Kana’nın bebek itirafı üzerine konağa gelen Narang, hem Sedat’la hem de tüm Koror ailesiyle karşı karşıya gelir. Israrlarına rağmen evden ayrılan Narang ve Feride. Biller’ın yanında bir nefes alın. Sadate; Kana’nın açıklamasını dinlemek için Alp’le birlikte Kana’nın yaşadığı eve gittiğinizde, Alp’le yeni bir savaş başlatırsınız. Nalan’ın gidişini ne Feride ne de Sedat kabul edecektir. Hairi ise Nalan’ın yanındadır ve tüm desteğini almıştır ve Nalan da bu desteğe kayıtsız kalmamaktadır.