Dinamo Kiev - Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçı ne zaman, saat kaçta? Dinamo Kiev - Fenerbahçe maçı hangi kanalda? | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

29 Eylül 2022 - 15:14

Dinamo Kiev – Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçı ne zaman, saat kaçta? Dinamo Kiev – Fenerbahçe maçı hangi kanalda?

Dinamo Kiev – Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ilk maçı ne zaman, saat kaçta? Dinamo Kiev – Fenerbahçe maçı hangi kanalda?
Son Güncelleme :

18 Temmuz 2022 - 11:11

74 görüntüleme

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi 2’nci ön eleme turunda karşılaşacağı Dinamo Kiev maçı öncesinde UEFA’ya gönderdiği isim listesi belli oldu.

Sarı-lacivertli ekibin listesinde; Kim Min Jae, Tisserand, Gustavo, Samatta, Lemos, Caulker, Meyer, Nazım Sangare, Çağtay Kurukalıp ve Tiago Çukur yer almazken yeni transferlerden Arao, Lincoln, Joshua King, Emre Mor ve Bruma dahil edildi.

Fenerbahçe’nin UEFA’ya bildirdiği 25 kişilik kadro şu isimlerden oluşuyor: “Altay Bayındır, Ertuğrul Çetin, Serdar Aziz, Novak, Szalai, Arao, Ferdi Kadıoğlu, Mert Hakan Yandaş, Rossi, Valencia, Pelkas, Joshua King, İrfan Can Kahveci, Lincoln Henrique, Bruma, Arda Güler, Zajc, Crespo, Burak Kapacak, İsmail Yüksek, Emre Mor, Berisha, Serdar Dursun, Osayi-Samuel, Muhammed Gümüşkaya.”

FİKSTÜR - 01 Ekim 2022 Cumartesi

Tümünü Gör

14:30

KasımpaşavsGaziantep FK

17:00

MKE AnkaragücüvsMedipol Başakşehir

17:00

Yukatel KayserisporvsTrabzonspor

20:00

Adana DemirsporvsGalatasaray

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Adana Demirspor 7 7 16
2 Galatasaray 7 4 16
3 Medipol Başakşehir 6 9 14
4 Beşiktaş 7 6 14
5 arabam.com Konyaspor 7 6 14
6 Fenerbahçe 6 14 13
7 Trabzonspor 7 1 13
8 Yukatel Kayserispor 7 4 12
9 Gaziantep FK 7 3 11
10 Kasımpaşa 7 -8 9
11 Corendon Alanyaspor 7 -5 8
12 Bitexen Giresunspor 6 -3 7
13 VavaCars Fatih Karagümrük 6 -2 6
14 Fraport TAV Antalyaspor 7 -6 6
15 İstanbulspor 6 -6 5
16 MKE Ankaragücü 6 -5 4
17 Demir Grup Sivasspor 7 -6 4
18 HangiKredi Ümraniyespor 7 -5 2
19 Atakaş Hatayspor 6 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Eyüpspor 6 3 13
2 Bodrumspor 6 5 11
3 Ankara Keçiörengücü 6 2 11
4 Boluspor 5 2 10
5 Beyçimento Bandırmaspor 5 1 10
6 Sakaryaspor 6 2 9
7 Yılport Samsunspor 6 2 9
8 Pendikspor Futbol 6 1 9
9 Manisa FK 5 1 8
10 Tuzlaspor 6 0 8
11 Göztepe 6 0 8
12 Adanaspor 6 1 7
13 Çaykur Rizespor 5 2 6
14 Gençlerbirliği 6 -1 6
15 Altay 6 -3 5
16 Altınordu 5 -3 3
17 Erzurumspor FK 5 -4 3
18 Yeni Malatyaspor 6 -7 3
19 Altaş Denizlispor 6 -4 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Çorum FK 6 7 13
2 Anagold 24Erzincanspor 5 5 13
3 Menemen FK 6 1 12
4 Bitexen Düzcespor 5 4 10
5 Hes İlaç Afyonspor 5 3 10
6 Şanlıurfaspor 6 3 10
7 Amed Sportif Faaliyetler 6 2 9
8 Batman Petrolspor 5 1 9
9 Somaspor 6 1 8
10 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 6 0 8
11 Tarsus İdman Yurdu 6 0 7
12 Esenler Erokspor 6 -1 7
13 Bursaspor 5 3 6
14 İnegölspor 5 2 6
15 Isparta 32 Spor 6 -2 6
16 Ankaraspor 6 -3 6
17 Eşin Group Nazilli Belediyespor 6 -6 3
18 Sivas Belediyespor 6 -11 2
19 Bayburt Özel İdarespor 6 -9 1
# TAKIMLAR O AV P
1 İskenderunspor A.Ş. 6 5 15
2 TECO Karacabey Belediyespor 6 6 12
3 Kocaelispor 6 5 12
4 Serik Belediyespor 6 4 10
5 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 6 3 10
6 Bucaspor 1928 6 2 10
7 Silahtaroğlu Vanspor FK 6 2 9
8 Ankara Demirspor 6 2 9
9 1461 Trabzon FK 6 1 9
10 Fethiyespor 6 0 9
11 Etimesgut Belediyespor 6 3 8
12 GMG Kastamonuspor 6 0 8
13 Sarıyer 6 0 7
14 Weecoins Kırklarelispor 6 0 7
15 Adıyaman FK 6 -2 5
16 Kırşehir Futbol SK 6 -4 4
17 Baynet İnşaat Balıkesirspor 6 -5 4
18 Diyarbekirspor 6 -7 4
19 Uşakspor A.Ş. 6 -7 3
20 Pazarspor 6 -8 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Napoli 2 6 6
2 Ajax 2 3 3
3 Liverpool 2 -2 3
4 Rangers FC 2 -7 0