Disney Plus Üyelik: Disney Plus Türkiye Üyelik Ücreti Kaç TL? Disney Plus İçerikleri Nelerdir? | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

27 Kasım 2022 - 21:48
SON DAKİKA

Disney Plus Üyelik: Disney Plus Türkiye Üyelik Ücreti Kaç TL? Disney Plus İçerikleri Nelerdir?

Disney Plus Üyelik: Disney Plus Türkiye Üyelik Ücreti Kaç TL? Disney Plus İçerikleri Nelerdir?
Son Güncelleme :

16 Haziran 2022 - 22:40

60 görüntüleme

Dijital yayın platformu Disney Plus Türkiye bünyesinden birbirinden farklı türlerde dizi-film içerikleri barındırmaktadır. Abonelik sistemine dayalı video servis hizmeti Disney Plus’ta Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic ve çok daha fazlasına ait içerikler yer alır. Ancak bu platformda yer alan içerikleri izleyebilmek için üye olmak gerekir. Disney Plus Türkiye fiyatı bu nedenle merak edilen konular arasında yer alır. 

Disney Plus Türkiye Üyelik Fiyatı 

Disney+ Plus platformunun Türkiye fiyatı aylık 34,99 TL, yıllık 349,90 TL olarak belirlendi. 

Disney Plus İçerikleri 

Dünyanın en iyi hikaye anlatıcılarından binlerce film, belgesel, dizi, animasyon, kısa içerik ve her ay eklenen yeni içeriklerle Disney+’ta her zaman izlemek için bir şey bulacaksın. 

Disney’den “Cruella” ve “Enkanto” gibi gişe rekorları kıran, en yeni canlı aksiyon ve animasyon filmleriPixar’ın dahi yaratıcılarından, her yaştan izleyici için “Luka” ve “Soul” gibi iç ısıtan hikayelerMarvel Studios’dan mutlaka görülmesi gereken “Loki”, “Hawkeye” ve “WandaVision” gibi orijinal içerikler“Obi-Wan Kenobi” ve “The Mandalorian” gibi çok çok uzak bir galaksiden destansı hikayelerKorkusuz National Geographic kaşifleri eşliğinde aydınlatıcı belgesellerHerkesin konuştuğu “The Kardashians”, “The Dropout”, “How I Met Your Father” gibi orijinal içerikler ve bir solukta yeniden izlenebilecek “How I Met Your Mother” ve “The Walking Dead” gibi dünyaca ünlü fenomen diziler

Disney Plus Türkiye Film ve Dizileri Neler? 

Disney+ üyelerinin izleyebileceği platforma özel içerikler arasında, yapımcılığını ve senaristliğini Jon Favreau’nun üstlendiği Star Wars içerikleri “The Book of Boba Fett” ve “The Mandalorian”ın yanı sıra heyecanla beklenen “Obi-Wan Kenobi” yer alıyor. Ayrıca, Marvel Studios dizileri “Ms. Marvel” ve “Loki”, Scarlett Johansson’ın başrolünde bulunduğu “Black Widow” ve Simu Liu ve Awkwafina’nın başrollerini paylaştığı Oscar® adayı “Shang-Chi ve On Halka Efsanesi” filmleri de platformda izlenebilecek yapımlar arasında bulunuyor.

Üyeler aynı zamanda Disney ve Pixar’dan iki Oscar® ödüllü “Soul” ile beraber Madrigal ailesinin hikayesinin anlatıldığı Walt Disney Animation Studios’tan Oscar® ödüllü “Enkanto: Sihirli Dünya” ve Emma Stone’un efsanevi “Cruella de Vil”i canlandırdığı Oscar® ödüllü “Cruella” filmlerini de izleyebilecekler.

Disney+ üyeleri ayrıca, Engin Akyürek’in başrolünü üstlendiği Disney+’ın merakla beklenen ilk Türk içeriği “Kaçış”, “How I Met Your Father”, “The Dropout” ve “The Kardashians”, “The Simpsons”, “The Walking Dead”, “American Horror Story” ve “How I Met Your Mother” gibi dizilerin yanı sıra “Lost” gibi kült dizilerin tüm sezonlarını da izleyebilecekler.

Ayrıca “Free Guy” gibi yeni gişe filmlerine de erişebilecekler. Platformda, National Geographic’ten “Jeff Goldblum’un Dünyası” ve James Cameron’ın yapımcılığını üstlendiği “Balinaların Gizemli Dünyası” da Disney+’ın öne çıkan yapımları arasında bulunuyor.