Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes arasındaki play-off final serisinin programı belli oldu | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

4 Ekim 2022 - 17:20

Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes arasındaki play-off final serisinin programı belli oldu

Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes arasındaki play-off final serisinin programı belli oldu
Son Güncelleme :

05 Haziran 2022 - 22:52

54 görüntüleme



Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), ING Basketbol Süper Ligi play-off final serisinin programını açıkladı. TBF’den yapılan açıklamaya göre, Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes arasındaki serinin ilk maçı 7 Haziran Salı günü saat 20.00’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak. Final serisinde 3 galibiyete ulaşan takım sezonu şampiyon tamamlayacak.


İlk iki maça sarı-lacivertli takım ev sahipliği yapacağı final serisinin programı şöyle:


1. Maç


7 Haziran Salı


20.00 Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes (Ülker)


2. Maç


9 Haziran Perşembe


20.30 Fenerbahçe Beko-Anadolu Efes (Ülker)


3. Maç


11 Haziran Cumartesi


19.00 Anadolu Efes-Fenerbahçe Beko (Sinan Erdem)




FİKSTÜR - 07 Ekim 2022 Cuma

Tümünü Gör

20:00

Gaziantep FKvsAdana Demirspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Medipol Başakşehir 7 10 17
2 Adana Demirspor 8 7 17
3 arabam.com Konyaspor 8 7 17
4 Galatasaray 8 4 17
5 Trabzonspor 8 2 16
6 Beşiktaş 8 6 15
7 Fenerbahçe 7 14 14
8 Yukatel Kayserispor 8 3 12
9 Kasımpaşa 8 -7 12
10 Gaziantep FK 8 2 11
11 Corendon Alanyaspor 8 -5 9
12 Bitexen Giresunspor 7 -3 8
13 İstanbulspor 7 -5 8
14 VavaCars Fatih Karagümrük 7 -3 6
15 Fraport TAV Antalyaspor 7 -6 6
16 MKE Ankaragücü 7 -6 4
17 Demir Grup Sivasspor 8 -7 4
18 Atakaş Hatayspor 7 -7 4
19 HangiKredi Ümraniyespor 8 -6 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Ankara Keçiörengücü 7 5 14
2 Eyüpspor 7 3 14
3 Sakaryaspor 7 4 12
4 Pendikspor Futbol 7 4 12
5 Bodrumspor 7 3 11
6 Manisa FK 6 2 11
7 Boluspor 6 2 11
8 Beyçimento Bandırmaspor 6 1 11
9 Yılport Samsunspor 7 2 10
10 Çaykur Rizespor 6 4 9
11 Tuzlaspor 7 0 9
12 Göztepe 7 -3 8
13 Adanaspor 7 0 7
14 Gençlerbirliği 6 -1 6
15 Erzurumspor FK 6 -3 6
16 Altay 7 -3 6
17 Altınordu 6 -6 3
18 Yeni Malatyaspor 7 -9 3
19 Altaş Denizlispor 7 -5 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Çorum FK 6 7 13
2 Şanlıurfaspor 7 6 13
3 Anagold 24Erzincanspor 6 4 13
4 Menemen FK 7 1 13
5 Batman Petrolspor 6 4 12
6 Bitexen Düzcespor 6 4 11
7 Hes İlaç Afyonspor 6 3 11
8 Amed Sportif Faaliyetler 7 2 10
9 Esenler Erokspor 7 2 10
10 Tarsus İdman Yurdu 7 1 10
11 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 7 0 9
12 Isparta 32 Spor 7 -1 9
13 Ankaraspor 7 -2 9
14 Somaspor 7 0 8
15 İnegölspor 6 2 7
16 Bursaspor 6 0 6
17 Eşin Group Nazilli Belediyespor 7 -7 3
18 Sivas Belediyespor 7 -14 2
19 Bayburt Özel İdarespor 7 -12 1
# TAKIMLAR O AV P
1 İskenderunspor A.Ş. 7 6 18
2 Kocaelispor 7 8 15
3 TECO Karacabey Belediyespor 7 7 15
4 Bucaspor 1928 7 6 13
5 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 7 4 13
6 Ankara Demirspor 7 4 12
7 1461 Trabzon FK 7 2 12
8 Weecoins Kırklarelispor 7 1 10
9 Fethiyespor 7 0 10
10 Serik Belediyespor 7 0 10
11 Silahtaroğlu Vanspor FK 7 1 9
12 GMG Kastamonuspor 7 0 9
13 Etimesgut Belediyespor 7 2 8
14 Sarıyer 7 -1 7
15 Kırşehir Futbol SK 7 -1 7
16 Adıyaman FK 7 -3 5
17 Diyarbekirspor 7 -8 4
18 Baynet İnşaat Balıkesirspor 7 -8 4
19 Uşakspor A.Ş. 7 -10 3
20 Pazarspor 7 -10 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Napoli 2 6 6
2 Ajax 2 3 3
3 Liverpool 2 -2 3
4 Rangers FC 2 -7 0