Fenerbahçe - Slovacko maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? (İlk 11’ler belli oldu) - Canlı Anlatım | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

4 Ekim 2022 - 15:54

Fenerbahçe – Slovacko maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? (İlk 11’ler belli oldu) – Canlı Anlatım

Fenerbahçe – Slovacko maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? (İlk 11’ler belli oldu) – Canlı Anlatım
Son Güncelleme :

04 Ağustos 2022 - 20:13

22 görüntüleme

Fenerbahçe’nin  Slovacko ile oynayacağı karşılaşmanın maç kadrosu belli oldu.

Kadroda şu isimler yer aldı:

Altay Bayındır, Ertuğrul Çetin, Gustavo Henrique, Luan Peres, Mauricio Lemos, Filip Novak, Attila Szalai, Willian Arao, Ferdi Kadıoğlu, Mert Hakan Yandaş, Deigo Ross, Enner Valencia, Joshua King, Lincoln Henrique, Bruma, Arda Güler, Miha Zajc, Miguel Crespo, Burak Kapacak, Emre Mor, Mergim Berisha, Serdar Dursun, Bright Osayi Samuel, Muhammed Gümüşkaya

FİKSTÜR - 07 Ekim 2022 Cuma

Tümünü Gör

20:00

Gaziantep FKvsAdana Demirspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Medipol Başakşehir 7 10 17
2 Adana Demirspor 8 7 17
3 arabam.com Konyaspor 8 7 17
4 Galatasaray 8 4 17
5 Trabzonspor 8 2 16
6 Beşiktaş 8 6 15
7 Fenerbahçe 7 14 14
8 Yukatel Kayserispor 8 3 12
9 Kasımpaşa 8 -7 12
10 Gaziantep FK 8 2 11
11 Corendon Alanyaspor 8 -5 9
12 Bitexen Giresunspor 7 -3 8
13 İstanbulspor 7 -5 8
14 VavaCars Fatih Karagümrük 7 -3 6
15 Fraport TAV Antalyaspor 7 -6 6
16 MKE Ankaragücü 7 -6 4
17 Demir Grup Sivasspor 8 -7 4
18 Atakaş Hatayspor 7 -7 4
19 HangiKredi Ümraniyespor 8 -6 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Ankara Keçiörengücü 7 5 14
2 Eyüpspor 7 3 14
3 Sakaryaspor 7 4 12
4 Pendikspor Futbol 7 4 12
5 Bodrumspor 7 3 11
6 Manisa FK 6 2 11
7 Boluspor 6 2 11
8 Beyçimento Bandırmaspor 6 1 11
9 Yılport Samsunspor 7 2 10
10 Çaykur Rizespor 6 4 9
11 Tuzlaspor 7 0 9
12 Göztepe 7 -3 8
13 Adanaspor 7 0 7
14 Gençlerbirliği 6 -1 6
15 Erzurumspor FK 6 -3 6
16 Altay 7 -3 6
17 Altınordu 6 -6 3
18 Yeni Malatyaspor 7 -9 3
19 Altaş Denizlispor 7 -5 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Çorum FK 6 7 13
2 Şanlıurfaspor 7 6 13
3 Anagold 24Erzincanspor 6 4 13
4 Menemen FK 7 1 13
5 Batman Petrolspor 6 4 12
6 Bitexen Düzcespor 6 4 11
7 Hes İlaç Afyonspor 6 3 11
8 Amed Sportif Faaliyetler 7 2 10
9 Esenler Erokspor 7 2 10
10 Tarsus İdman Yurdu 7 1 10
11 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 7 0 9
12 Isparta 32 Spor 7 -1 9
13 Ankaraspor 7 -2 9
14 Somaspor 7 0 8
15 İnegölspor 6 2 7
16 Bursaspor 6 0 6
17 Eşin Group Nazilli Belediyespor 7 -7 3
18 Sivas Belediyespor 7 -14 2
19 Bayburt Özel İdarespor 7 -12 1
# TAKIMLAR O AV P
1 İskenderunspor A.Ş. 7 6 18
2 Kocaelispor 7 8 15
3 TECO Karacabey Belediyespor 7 7 15
4 Bucaspor 1928 7 6 13
5 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 7 4 13
6 Ankara Demirspor 7 4 12
7 1461 Trabzon FK 7 2 12
8 Weecoins Kırklarelispor 7 1 10
9 Fethiyespor 7 0 10
10 Serik Belediyespor 7 0 10
11 Silahtaroğlu Vanspor FK 7 1 9
12 GMG Kastamonuspor 7 0 9
13 Etimesgut Belediyespor 7 2 8
14 Sarıyer 7 -1 7
15 Kırşehir Futbol SK 7 -1 7
16 Adıyaman FK 7 -3 5
17 Diyarbekirspor 7 -8 4
18 Baynet İnşaat Balıkesirspor 7 -8 4
19 Uşakspor A.Ş. 7 -10 3
20 Pazarspor 7 -10 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Napoli 2 6 6
2 Ajax 2 3 3
3 Liverpool 2 -2 3
4 Rangers FC 2 -7 0