Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak, ne kadar, kaç TL 2022? Bu sene emekli bayram ikramiyesine zam yapılacak mı? | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

29 Eylül 2022 - 13:58

Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak, ne kadar, kaç TL 2022? Bu sene emekli bayram ikramiyesine zam yapılacak mı?

Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak, ne kadar, kaç TL 2022? Bu sene emekli bayram ikramiyesine zam yapılacak mı?
Son Güncelleme :

22 Haziran 2022 - 19:09

33 görüntüleme

Emekli ikramiyesi son dakika gelişmeleri emeklilerin gündeminde bulunuyor. Kurban Bayramı, temmuz ayında idrak edilecek. Bayrama 20 günden az bir zaman kalması nedneiyle emekliler, emekli bayram ikramiyesine zam yapılıp yapılmayacağını ve emekli ikramiyesinin yatacağı tarihi merak ediyor. Peki emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? Kurban Bayramı emekli ikramiyesine zam gelecek mi 2022?

EMEKLİ BAYRAM İKRAMİYESİNE ZAM GELECEK Mİ?

Emekli maaşlarına temmuz ayında zam gelecek. Kurban Bayramı’nın temmuz ayında idrak edilecek. Gözler emekli bayram ikramiyesine de zam verilip verilmeyeceğini çevridli. Ancak konu ile ilgili resmi bir açıklama bulunmuyor.

EMEKLİ İKRAMİYESİ NE ZAMAN YATACAK?

Kurban Bayramı bu sene 9 Temmuz tarihinde idrak edilmeye başlanacak. Emekli bayram ikramiyelerinin ise 9 Temmuz öncesinde yatırılması bekleniyor. Emekli bayram ikramiyelerinin yatırılacağı tam tarih açıklandığı zaman detaylar habere eklenecek.