Müge Anlı Erdal Sakız Cinayeti | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

27 Kasım 2022 - 21:11
SON DAKİKA

Müge Anlı Erdal Sakız Cinayeti

Müge Anlı Erdal Sakız Cinayeti
Son Güncelleme :

24 Kasım 2022 - 23:26

53 görüntüleme

Ekranların sevilen dizisi müge anlı, Atv ekranlarında bir cinayeti daha aydınlattı.. Ekranların önünde arkadaşım diye hitap ettiği, Erdalı öldüren adam kim? Oğlu tuncay bu İşin içinde mi ?

Sakarya’nın Karas ilçesinde kaybolan 43 yaşındaki Eldal sakız’ün ormanlık alanda bir otomobilde ateşli silahla cesedinin bulunmasıyla ilgili soruşturmada 8 zanlı tutuklandı. Beşi şüpheli işlemlerden sonra serbest bırakıldı, üçü halen soruşturma altında.

Ailesine haber verilmesi üzerine Erdal Sakız için çalışma başlatıldı. Erdal Sakız, 9 Kasım’da Karas İlçesi Kuldere Mahallesi’ndeki evinden otomobille ayrıldı ve o günden beri kayıp. Çalışmaya on gün kala Eldarchios’un cesedi arabada bulundu. İlk incelemelerde Erdal Sakız’ın kafasında ve göğsünde kurşunlar olduğu, ellerinde kurşun izleri olduğu belirlendi. Erdal Sakız, otopsinin ardından toprağa verildi.

gözaltı

Sakarya Devlet Jandarma Komutanlığı’na bağlı Askeri Polis Kriminal Soruşturma Timi’ne (JASAT) bağlı bir ekip, Eldalkhios’un cesedinin bulunduğu bölgede HTŞ ve araç GPS kayıtlarını inceledi. Araştırma sırasında jandarma timinden Eldar Sax’ın oğlu T.S. Eşi N.S., metresi N.B., kuzeni E.S., yeğeni R.S., fındık tüccarı E.K., eşi L.K. ve oğlu S.K. tutuklandı.

giden çağrı

Hendek Cumhuriyet Başsavcılığının talebi üzerine Karas Cumhuriyet Başsavcılığının koordinasyonunda görev yapan Jandarma Olay Yeri İnceleme Ekibi, E.K.’nin iş yerinde detaylı inceleme yaptı. Kuldele semtinde olduğu gibi müştemilatlı ahırların yanındaki evler ve binalar bazı keşifler sergiliyor ve gece geç saatlere kadar çalışıyor. .

aile özgürlüğü

Erdal Sakız’ın oğlu T.S., eşi N.S., sevgilisi N.B., kuzeni E.S. ve yeğeni R.S., jandarmada ifadesi alınarak serbest bırakıldı. Fındık tüccarı E.K. ve eşi L.K. hakkında gözaltı davası açıldı. Maddi sıkıntı yaşayan Eldar Sakız ve oğlu S.K. (DHA)