Olanlar Oldu oyuncuları kim, konusu nedir? Olanlar Oldu filmi nerede çekildi? | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

3 Ekim 2022 - 05:36

Olanlar Oldu oyuncuları kim, konusu nedir? Olanlar Oldu filmi nerede çekildi?

Olanlar Oldu oyuncuları kim, konusu nedir? Olanlar Oldu filmi nerede çekildi?
Son Güncelleme :

21 Haziran 2022 - 23:45

38 görüntüleme

Olanlar Oldu filminin yönetmenliğini Hakan Algül üstlenirken, senaryosunu da başroldeki Ata Demirer kaleme alıyor. Filmde Zafer adındaki gencin imkasız denebilecek aşkına dair maceraları anlatılıyor.

OLANLAR OLDU KONUSU

Zafer ve annesi Döndü Hanım Ege’nin bir kıyı kasabasında birlikte yaşamaktadır. Yaşı geçmekte olan oğlunun kasabanın güzeli Mehtap’tan ayrılmış olmasına ve hala evlenmemiş olmasına üzülen Döndü, bu gidişata son vermek için harekete geçer. Bu esnada mütevazı teknesinin sorunlarıyla boğuşan Zafer’in yaptığı mavi turda olanlar olur! Zafer ünlü dizi oyuncusu Aslı ile tanışır ve ikili arasında önüne geçilemez bir çekim başlar. Ancak Aslı Döndü Hanım’ın ideal gelini olabilecek midir? Mehtap’ın babası İbrahim’in sinsi planları da Zafer ve ailesinin peşini bırakmayacaktır. Tüm bunların üstüne Aslı’nın eski sevgilisi de tatile dahil oluverir! Bu tatilde aşk, komedi ve talihsizlikler birbirini kovalayacaktır!

OLANLAR OLDU FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Ata Demirer’in başrolde yer aldığı Olanlar Oldu filmi, İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Sığacık’ta çekildi.

OLANLAR OLDU OYUNCULARI

Ata Demirer – Zafer/DöndüTuvana Türkay – AslıSalih Kalyon – İbrahimÜlkü Duru – FahriyeDerya Alabora – AntulaBedir Bedir – RamazanSeda Güven – MehtapRenan Bilek – OrtunçToprak Sergen – SerkayAli Yoğurtçuoğlu – KorayEsat Polat Güler – Ahmet