Şarkılar Bizi Söyler 53. Bölüm İzle - Sevilen Şarkılar - SEZON FİNALİ | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

29 Eylül 2022 - 14:31

Şarkılar Bizi Söyler 53. Bölüm İzle – Sevilen Şarkılar – SEZON FİNALİ

Şarkılar Bizi Söyler 53. Bölüm İzle – Sevilen Şarkılar – SEZON FİNALİ
Son Güncelleme :

21 Haziran 2022 - 13:02

54 görüntüleme

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”, yeni bölümü ile ekranlara geldi. Sezon finali yayınıyla ekrana gelen bu bölümünde, “Sevilen Şarkılar” söylendi.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, Türk Müziği’nin güçlü sesi Ebru Yaşar ve başarılı oyuncu Celil Nalçakan oldu. Müzik dünyasında “Kirpi” lakabıyla tanınan klarnetin usta ismi Bülent Altınbaş muhteşem performanslarıyla Şarkılar Bizi Söyler’e damga vurdu.

Eylül ayından itibaren her cumartesi izleyiciyle buluşan fenomen müzik eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, muhteşem bir sezon finaliyle ekranlara geldi. Ebru Yaşar geçmişten bugüne en sevilen şarkılarıyla müzik şöleninde yerini aldı. Programın ilk dakikalarında “Cumartesi” şarkısıyla izleyiciyi selamlayan Ebru Yaşar “Kalmam, Nasıl Uyuyorsun, Ben Bilmem” gibi sevilen şarkılarıyla mest etti. 90’lı yıllarda çıkardığı “Bu Sahilde” isimli şarkısıyla başlatacağı nostalji rüzgârı “Seni Anan Benim İçin Doğurmuş, Ateşten Gömlek, Yeminim Var” şarkılarıyla devam etti. Başarılı oyuncu Celil Nalçakan keyifli sohbeti ve hikâyeleriyle geceye renk kattı. Hikâyelerini süsleyeceği şarkılar hep birlikte söylendi, Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşandı.

Şarkılar Bizi Söyler sezon finali bölümü ile 18 Haziran Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Şarkılar Bizi Söyler 53. Bölüm İzle – Sevilen Şarkılar – SEZON FİNALİ izle…