Survivor 1. dokunulmazlığı kim kazandı? 22 Haziran eleme adayı ve dokunulmaz olan isim... | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

4 Ekim 2022 - 15:51

Survivor 1. dokunulmazlığı kim kazandı? 22 Haziran eleme adayı ve dokunulmaz olan isim…

Survivor 1. dokunulmazlığı kim kazandı? 22 Haziran eleme adayı ve dokunulmaz olan isim…
Son Güncelleme :

23 Haziran 2022 - 16:46

49 görüntüleme

TV8’in fenomen yarışma programı Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık performansları nefes kesti. Ünlüler ve gönüllüler olarak başlayan mücadeleler, finale günler kala bireysele döndü. Öte yandan Berkan’ın da adaya vedası sonrası mavi takımdan sadece Nisa kaldı. İşte, Survivor dokunulmazlık oyunu detayları…

SURVİVOR BİRİNCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Haftanın ilk dokunulmazluk oyunu kıran kırana geçti. Oyunun ödülü ise lüks bir restoranda akşam yemeği. Ayrıca kazananlar ata binecek. Kazanan isim ve beraberinde seçtiği iki kişi, gittikleri yerde ata biniyor. Ardından golf araçları iile restorana gidiyor. Sonrasında; ezo gelin, içli köfte, kağıt kebabı, bulgur pilavı, sütlaçtan oluşan menünün keyfini sürüyor.

Dokunulmazlık yarışında sistem de değişti. Yeni sisteme göre artık sıralama turlarında en iyi iki performans yarı finale yükselecek. Birinci tur, yarı final ve finalde de 4 yapan kazanacak. Kazanan ise yanında sadece iki kişiyi ödüle götürebilecek.

En iyi performansı gösteren Nisa ve Batuhan direkt yarı finale yükseldi. Finale yükselenler ise Adem ile Batuhan oldu. 22 Haziran dokunulmazlık oyununun kazananı yendien Adem Kılıçcı!

NAGİHAN-HİKMET ARASINDA GERGİN DAKİKALAR!

İlk turda Hikmet’e karşı mücadele eden Nagihan, 4-0 mağlup oldu. Oyunun hemen ardından Hikmet’in ”Hak edene hak ettiğini vereceksin!” sözlerinin ardından Nagihan, ”Anca kadın yenince sevinirsin zaten, kadına gücün yeter zaten senin.” diyerek tepki göstermeye başladı ve devamında, ”Ben yapamadım, sen almadın. Bir de aldığı sayıyla övünüyor. Zavallısın sen zavallı. Kadın olarak ne yapıyorum burada. Nasıl yani kadına yakışır gibi yarışacağım burada? Survivor hayatım boyunca bana neler yaptın! Hakkımı helal etmiyorum.” şeklinde konuştu.

Hikmet ise Nagihan’ın sözlerine karşılık, ”Kadına yakışır şekilde yarışmadın. Tebrik edeceksin. Nagihan ben kimseyi doldurmam. Yenilince böyle kötü konuşuyorsun. Hakkın yok bende.” yanıtını verdi.