Survivor 3. dokunulmazlığı kim kazandı? 5 Haziran Survivor eleme adayları... | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

25 Eylül 2022 - 23:50

Survivor 3. dokunulmazlığı kim kazandı? 5 Haziran Survivor eleme adayları…

Survivor 3. dokunulmazlığı kim kazandı? 5 Haziran Survivor eleme adayları…
Son Güncelleme :

05 Haziran 2022 - 22:45

47 görüntüleme

Survivor’da üçüncü gitme adayı belirleniyor! Ünlüler ve gönüllüler kıran kırana yarıştığı oyunda nefes kesti. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu sonunda kazanan aynı zamanda ödülün de sahibi oluyor. İkinci dokunulmazlığı kırmızı takım kaybetmişti. İlk oyunun kaybedeni de mavi takımdı. İşte, Survivor’da yaşananlar…

SURVİVOR’DA 3. DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Dokunulmazlıkla birlikte ödül de kazananın oluyor. Günün ödülü ise döner, patates kızartması, salata oldu. Ayrıca yarışmacılar çarktan çıkacak ekstra lezzetin de tadını çıkaracak. İlk turu 8-0 kırmızılılar alırken ikinci tur sürüyor.

NİSA OYUN ALANINI TERK ETTİ

İlk turdan hiç sayı alamayan ünlüler takımından Nisa, Ayşe ile çıktığı son oyunun bitiminde, ”Musmutlu mavi takım!” şeklinde sözler sarf etti. Benche geçtiğinde ise ”Beş ay emek ver, sonra biz harika bir mutlu takımız. İyi ki de böyle takımız. Beş ay boyunca sanki çöp poşetiydik orada.” dedi. İlk turu kaybettiktan sonra ise oyun alanını terk etti. Sunucu Murat Ceylan da, Nisa’nın tavrı üzerine, ”Sadece bunu Nisa yapmadı, başka arkadaşlarınız da yaptı. Artık buna bir dur deyin arkadaşlar.” ifadelerini kullandı. 

SURVİVOR ELEME ADAYLARI 5 HAZİRAN

Survivor All Star yarışmasında ilk dokunulmazlığı gönüllüler kaybetmiş ve Hikmet’i potaya sokmuştu. İkinci eleme adayı da ünlülerden Evrim olmuştu. Üçüncü isim bu akşam sonunda belli oluyor.