Survivor ikinci dokunulmazlığı kim kazandı, potaya hangi isim gitti? 26 Haziran Survivor 2. eleme adayı... | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

6 Ekim 2022 - 07:11

Survivor ikinci dokunulmazlığı kim kazandı, potaya hangi isim gitti? 26 Haziran Survivor 2. eleme adayı…

Survivor ikinci dokunulmazlığı kim kazandı, potaya hangi isim gitti? 26 Haziran Survivor 2. eleme adayı…
Son Güncelleme :

27 Haziran 2022 - 9:58

44 görüntüleme

TV8’de yayımlanan Survivor 2022 All Star’da final öncesi son oyunlar! Ünlüler ve gönüllüler olarak başlayan yarışmada son 5 isim mücadelesini sürdürüyor. Haftanın sonuna doğru son kez eleme yaşanacak. Bir ismin şampiyon olabileceği Survivor’da ikinci dokunulmazlık kazananı kim oldu? İşte, Survivor’da yaşananlar…

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Her bölümü ile nefesleri kesen Survivor All Star’da haftanın ikinci dokunulmazlık yarışı ekrana geldi. İlk oyunun kazananı Batuhan olmuştu. Pazar akşamı düzenlenen dokunulmazlıkta, kazanan bir de ödül sahibi oluyor.

Oyunda en iyi süreyi yapan Batuhan, Adem ve Hikmet direkt olarak yarı finale yükseldi. Ayşe ile Nisa arasında kıran kırana yarış yaşandı ve elenen Nisa oldu. Ancak oyunun kazananı henüz belli olmadı.

SURVİVOR ELEME ADAYI 26 HAZİRAN

Batuhan, cumarttesi günü düzenlenen dokunulmazlığın kazananı olmuş ve potaya ise Nisa’yı sokmuştu. İkinci isim de bu akşam konseyde belli olacak.