Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 19 Haziran Survivor'da haftanın eleme adayı... | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

25 Eylül 2022 - 10:50

Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 19 Haziran Survivor’da haftanın eleme adayı…

Survivor ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 19 Haziran Survivor’da haftanın eleme adayı…
Son Güncelleme :

20 Haziran 2022 - 8:29

30 görüntüleme

TV8’de Survivor heyecanı yaşanıyor. Finale çok az zaman kala yarışmacılar bireysel olarak parkura çıkıyor. Üst üste üç dokunulmazlık oyunu sonunda dört eleme adayı belirleniyor. Yarışmacılar dokunulmazlık öncesi sıralama turlarına çıkıyor. Ardından dokunulmaz olmak ve Survivor All Star şampiyonluğu için bir haftayı daha geride bırakmak adına parkurda mücadele ediliyor. İşte, 19 Haziran Survivor’da yaşananlar…

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI 19 HAZİRAN?

Survivor 2022 All Star yarışmasında son düzlükte, yarışmacılar büyük efor sarf ediyor. Adaya son veda eden Ogeday olmuştu. Yayımlanan yeni bölümde ise Nisa ile Berkan’ın, Ogeday’ın ardından mücadele yemini akşama damga vurdu. İkili, dokunulmazlık parkuruna da büyük hırsla çıktı.

Dokunulmazlıkta haftanın lezzet ödülü de tavuk burger, patates kızartması, soğan halkası oldu. Kazanan ve beraberinde 3 kişi ödülden faydalanıyor. Ancak oyunu kazanan henüz belli olmadı. Oyunda yarı finale yükselen Berkan – Nagihan ile Batuhan – Adem’le karşılaştı. Rakiplerini yenerek finale yükselen Nagihan ve Adem parkura çıktı.

NAGİHAN VE HİKMET YÜZLEŞMESİ: ‘NASIL BAŞ EDECEĞİM?’

Eleme konseyi ardından adalarında yaşananları değerlendiren yarışmacılardan Nagihan ile Hikmet arasında tartışma yaşandı. Hikmet Nagihan’a, söylediği bir söz üzerinden yüklenmeye çalışınca Nagihan ise kurduğu cümlenin, bahsettiği şekilde olmadığını belirtti.

Hikmet, ”Ogeday gitti sıra sende’ dedin.” diyerek Nagihan ile tartışmaya başladı ve başarılı kadın yarışmacı ise ”Yalan konuşuyorsun! Önce Berkan gider dedim.” şeklinde duruma açıklık getirmeye çalıştı. Ardından tarışma sırasında Nagihan, şahit olarak Ayşe’yi olaya dahil etti ve ”Ben nasıl bu adamla baş edeceğim” diyerek gözyaşlarına boğuldu.

Sözlerinin devamında ”Buradan çıktıktan sonra ciddi bir tedaviye ihtiyacım olacak. Survivor’a geldim dedim benim sınavım Hikmet ‘miş, Survivor değilmiş.” şeklinde konuştu.

Hikmet’e karşı oyunu kazanan Nagihan’ın sevinci karşısında ”Tebiyesizlik yapma!” diyen Hikmet’e yanıt olarak ise kadın yarışmacı, ”Hiçbir Survivor kadını bunu hak etmiyor. Potada da savaşacağız. Seninle muhattap olmuyorum.” sözlerini kullandı.

OGEDAY’IN VEDASI SONRASI NİSA’DAN AÇIKLAMA!

Nisa, Ogeday’ın vedasının ardından ”Beklemediğim bir an. Son iki gönüllü olarak onun yerine de savaşı vermeye hazırız. Gerçekten ikimiz için de yeri farklıydı Ogeday’ın. Onun olmadığını biliyoruz, kalbimizde hala var. Burada olmadığını asla hissettirmeyeceğiz, yolumuza devam edeceğiz.” dedi.