Survivor ne zaman bitecek? Survivor 2022 All Star final hangi tarihte? İşte, Survivor büyük final tarihi | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

4 Aralık 2022 - 19:23
SON DAKİKA

Survivor ne zaman bitecek? Survivor 2022 All Star final hangi tarihte? İşte, Survivor büyük final tarihi

Survivor ne zaman bitecek? Survivor 2022 All Star final hangi tarihte? İşte, Survivor büyük final tarihi
Son Güncelleme :

25 Haziran 2022 - 18:08

55 görüntüleme

TV8’de yayımlanan Survivor 2022 All Star yarışmasında sona gelindi! Son 6’ya kalan isimler arasından iki yarışmacı daha Survivor’a veda edecek ve ardından Türkiye’de büyük final gerçekleşecek. Acun Ilıcalı, yarışmacılarla yaptığı canlı yayında Survivor’ın bir haftasının kaldığını bildirmişti. İşte, 2022 Survivor final tarihi…

SURVİVOR 2022 BÜYÜK FİNAL NE ZAMAN?

Survivor All Star yarışmasında 6 isim final için kıran kırana yarış sergiliyor. Haftada üç kez gerçekleştirilen dokunulmazlık oyunları ardından elemeler yapılıyor. Son iki isim daha Survivor’a veda edecek.

Acun Ilıcalı, 23 Haziran günü açtığı Instagram canlı yayınında son bir hafta kaldığını belirtmişti. Survivor All Star yarı finali 29 Haziran Çarşamba günü, büyük finali de 30 Haziran Perşembe günü düzenlenecek.

Ilıcalı, 24 Haziran ada konseyinde finale ilikin yeniden açıklamada bulundu. Önümüzdeki hafta yarı final gerçeleşecek. Perşembe günü ise final yapılacak. Ardından 1 Temmuz Cuma günü MasterhChef başlayacak.