Survivor takım kaptanları kim oldu 12 Haziran? Survivor'da ilk dokunulmazlığı hangi takım kazandı? | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

25 Eylül 2022 - 22:51

Survivor takım kaptanları kim oldu 12 Haziran? Survivor’da ilk dokunulmazlığı hangi takım kazandı?

Survivor takım kaptanları kim oldu 12 Haziran? Survivor’da ilk dokunulmazlığı hangi takım kazandı?
Son Güncelleme :

13 Haziran 2022 - 11:19

49 görüntüleme

TV8’de seyirci karşısına çıkan Survivor 2022 yarışmasında sona doğru, takımlar üst üste dokunulmazlık oyunlarına çıkıyor. Geçtiğimiz hafta adaya veda eden kırmızı takımda bulunan Anıl olmuştu. Yeni haftanın dokunulmazlık yarışı öncesinde yarışmacılar kaptanlık oyununda performans sergiledi ve takımlar belirlendi. İşte, Survivor’ın kazananı…

SURVİVOR YENİ KAPTAN VE TAKIMLAR

Survivor All Star yarışmasında haftanın kaptanlık yarışını erkeklerde Ogeday, kadınlarda da Nagihan kazandı. Yeni takımlar:

OgedayAtakanBerkanNisa

NagihanAdemAyşeBatuhanHikmet

SURVİVOR DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN TAKIM

Haftanın dokunulmazlık oyununda takımlar kıran kırana yarıştı. Oyunun ilk turunu 8-6 ünlüler kazandı. Dokunulmazlık oyunun aynı zamanda güzel bir yemek, masaj ödülü bulunuyor. İkinci turda Hikmet’in sayısı ile dokunulmazlığı ve ödülü kazanan ünlüler takımı oldu.

Mavi takımda dokunulmaz olan isim Ogeday oldu.

KAVGA SONRASI AYNI TAKIMDA YARIŞTILAR!

Acun Ilıcalı, önceki ada konseyinde Nagihan ile Hikmet arasında yaşanan tartışma sonrası yeni haftada aynı takımda yer almaları konusunda ikiliye söz hakkı verdi. İstemediğin ot burnunun dibinde biter diyen Nagihan, ”Ne olduğunu ben de anlamadım, karşı takım da anlamadı. Sonrasında Hikmet bizim kucağımızda yer buldu. Ben Hikmet’le aynı takımdayken çok güzel mücadeleler veriyorduk. Gelene hoş geldin derim, niye geldin demem. Şimdilik bir sıkıntı yok, kazanmaya odaklıyız. Kişisel sorular ayrı, parkurdaki mücadeleler apayrı.” dedi.

Konu hakkında Hikmet ise ”Burada herkes birbirini sevmek zorunda değil, saygı gösetermek zorunda. Sezon başından beri şunu söylüyorum, nerede olursam orada mücadele veririm. Arkadaşlarımla beraber benche çıktığımda elimden geldiğince çaba göstermeye çalışıyorum.” sözlerini kullandı.

İlk kez Hikmet ile aynı takımda yer alan Adem, ”Burada herkes birbirini sevmek zorunda değil, saygı gösetermek zorunda. Sezon başından beri şunu söylüyorum, nerede olursam orada mücadele veririm. Arkadaşlarımla beraber benche çıktığımda elimden geldiğince çaba göstermeye çalışıyorum.” şeklinde konuştu.