Survivor'da Nagihan ve Hikmet arasında gerilim! Her şeyi açıkladı | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

27 Kasım 2022 - 20:51
SON DAKİKA

Survivor’da Nagihan ve Hikmet arasında gerilim! Her şeyi açıkladı

Survivor’da Nagihan ve Hikmet arasında gerilim! Her şeyi açıkladı
Son Güncelleme :

12 Haziran 2022 - 13:48

63 görüntüleme

Çekimleri Dominik’te gerçekleşen ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor, bu yıl ‘All Star’ formatıyla ekranlara geliyor. Evrim Keklik’in elenmesi sonrası 10 yarışmacının kaldığı Survivor 2022’de hızlı eleme dönemi başladı. Geri sayımın başladığı Survivor’da Nagihan’ın dün yaptığı açıklama damga vurmuştu. Bugün ise Nagihan detayları aktardı.

NAGİHAN HER ŞEYİ AÇIKLADI

Nagihan konseyde yaptığı açıklamada, “Hikmet beni SMS’ine malzeme etti. Ben mavi takımdayken hiçbir sorunum yoktu. Ben bugünlere kendi mücadelemle geldim. Asıl konu şurada başladı. Kaptanlık oyununa çıkmadan önce Hikmet bana geldi; ‘sen, ben Ayşe birlik olursak iki kişiyi her türlü eritir gideriz’ dedi. Takım kaptanı oldum, önce Ayşe’yi almak istedim. Ayşe’yi aldıktan sonra ikinci erkeği ben Hikmet’ten yana kullanabilirdim. Çok defa ricada bulundu bana. İkinci seçimimi Adem’den yana kullandım. Ayşe potaya girdikten sonra bazı çirkin konuşmalar oldu. Hikmet bana, “Nagihan, kırmızı takımı erit, ilerleyen günlerde bireysele döndüğümüz zaman ben sana can veririm sen performans birincisi olursun beni korursun” diye çirkin teklifte bulundu. Survivor’da şike teklifi çok normal mi? Az sonra her şeyi inkar edecek, hiçbir şüphem yok. Şimdi çok merak ediyorum takımımı satmam için bu teklifi bana yaptı daha sonrasında da ilk potaya girdiğinde Ayşe’ye de yaptı” açıklamasında bulundu.

Hikmet ise “Ayşe’ye de Nagihan’a söyledim. Biz beraber hareket edelim mi diye bir şey konuşuldu. Oyuna çıkmadan önce şakası oldu. ” dedi.

Ayşe yaptığı açıklamada, “Kaptanlık seçmesi gününde böyle bir şey konuşuldu. Nagihan, Hikmet’i almak istiyorum ama onun kafasındakilere alet olmak istemiyorum dedi. Sonrasında benim ismimim çıktığı konseyde ben onları gelirken gördüm. ‘Hikmet oyunu verin gitsin dedi’ dedi. Batuhan’ın yazıldığı konseyden sonra. Nagihan, ‘oyunu vermemimizi istiyorlar’ dedi. Hikmet ağabey inkar ediyor ama her şey ortada.” ifadelerini kullandı.

SURVIVOR’A VEDA EDEN İSİM BELLİ OLDU

Survivor’a veda eden isim Anıl oldu. Anıl, “Her işte bir hayır vardır, bireyseli bekliyordum. Diyecek bir şey yok.” dedi. ‘Seninle ilgili çok kısa konuşmayacağım’ diyerek söze başlayan Acun Ilıcalı, “Senin için söyleyebileceğim tek bir şey var ailen gurur duymakta sonuna kadar haklı. Ancak bu sene senin yakın çevrene, ailene açtığın bu içinde çok olan neşeli tarafını yansıtamadın. Güzel kalbini anlatma şansın olmuyor. Aldığın oy son derece yüksek, mükemmel bir insansın.”açıklamasında bulundu.