Survivor'da son viraja girildi! Adaya veda eden isim kim oldu? | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

27 Kasım 2022 - 21:14
SON DAKİKA

Survivor’da son viraja girildi! Adaya veda eden isim kim oldu?

Survivor’da son viraja girildi! Adaya veda eden isim kim oldu?
Son Güncelleme :

20 Haziran 2022 - 8:32

60 görüntüleme

Survivor’da eleme adayları belli oldu. Nagihan’ın dokunulmazlığı kazandıktan sonra herkes hangi ismi söyleyeceğini merak ediyordu. Kadınlardan herhangi bir ismi söylemeyeceğini açıklayan Nagihan, Hikmet’in adını verdi. Hikmet ise bu duruma oldukça tepki gösterdi. ‘Tercih seçeneğinin’ olduğunu belirten Nagihan, ‘Biz kadınlar olarak çok yıpranıyoruz’ dedi. Hikmet ve Nagihan arasında gerilim yükseldi. Acun Ilıcalı araya girerek, ‘Arkadaşlar susar mısınız lütfen’ diyerek müdahale etti.

ELEME ADAYLARI BELLİ OLDU

Nagihan’ın Hikmet’in adını vermesiyle bir eleme adayı daha belli oldu. Diğer adaylar ise Ogeday ve Berkan’dı. Performans birincisi olan Adem de bir isim söyledi. Son eleme adayı Nisa oldu.

İŞTE VEDA EDEN İSİM

Survivor All Star’da aday olan 4 isimden adaya veda eden kişi Ogeday oldu. Ogeday’ın vedası sonrası Nisa gözyaşlarını tutamadı. Ogeday yaptığı açıklamada, “İyi ki gelmişim, iyi ki sizi tanımışım. Her şeye sıfırdan başladım, çok değerli insanlar tanıdım. Burada olduğum için asla pişman olmadım. Bu hiçbir şeyin sonu değil. Bu sene istediğim performansa ulaşamadım. Yapacak bir şey yok bunu da yaşamak gerekiyormuş” dedi.

Acun Ilıcalı ise “Benim için özel yarışmacılardan birisin. Bugün bu eleme beni gerçekten üzdü. Finalde olamayacağın için tek bir hata belki de seni yarı yolda bıraktı.” ifadelerini kullandı.