SURVİVOR'DA SÜRPRİZ AYRILIK! Survivor'a veda eden ismi Acun Iılıcalı açıkladı! İşte elenen isim... | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

4 Aralık 2022 - 17:56
SON DAKİKA

SURVİVOR’DA SÜRPRİZ AYRILIK! Survivor’a veda eden ismi Acun Iılıcalı açıkladı! İşte elenen isim…

SURVİVOR’DA SÜRPRİZ AYRILIK! Survivor’a veda eden ismi Acun Iılıcalı açıkladı! İşte elenen isim…
Son Güncelleme :

20 Haziran 2022 - 8:32

55 görüntüleme

Survivor’da artık adım adım sona yaklaşılıyor. Bireysel mücadelelerin başladığı Survivor 2022 Al Star’da ilk bireysel dokunulmazlığı kazanan Batuhan Karacakaya konseyde Berkan’ın ismini verdi. Haftanın ikinci bireysel dokunulmazlık mücadelesini kazanan Adem Kılıççı ise Ogeday’ın ismini vermişti. Haftanın son bireysel dokunulmazlık mücadelesinde finale adını yazdıran iki isim Adem ve Nagihan olurken Nagihan bireysel dokunulmazlığın sahibi oldu ve konseyde Hikmet’in adını verdi. Haftanın performans birincisi olan Adem Kılıççı ise haftanın son ve dördüncü eleme adayını söyledi.

SURVİVOR HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor ilk bireysel dokunulmazlığın sahibi olan Batuhan Berkan’ın ismini söylerken İkinci bireysel dokunulmazlığı kazanan Adem, Ogeday’ın ismini verdi. Üçüncü ve son bireysel dokunulmazlık kolyesinin sahibi olan Nagihan ise Hikmet’in adını söyledi.

Bir önceki dokunulmazlık mücadelesinde kadınların zorlandığı yönünde oyun esnasında açıklamalarda bulunan Nagihan’a Acun Ilıcalı dünkü yaptığı sitemi de düşünerek bir değerlendirme yapmasını istedi. Nagihan ise kadınların Survivor’da erkeklere göre daha fazla yıprandığını diğer takımdan olan Nisa’nın adını vermeyeceğini bu yüzden potaya göndermek istediği ismin Hikmet olduğunu söyledi. Haftanın performans birincisi olan Adem Kılıççı dördüncü ve son eleme adayı olarak Nisa Bölükbaşı’nın ismini verdi. Geçtiğimiz hafta yapılan SMS oylamasına göre dört isimden biri adaya veda etti. 

SURVİVOR KİM ELENDİ? İŞTE SURVİVOR’A VEDA EDEN İSİM…

Survivor’da elenen isim Ogeday-Nisa-Hikmet ve Berkan arasından Ogeday oldu. Survivor hayallerine ve yarışmaya veda eden Ogeday duygusal bir konuşma yaptı. Acun Ilıcalı kendisi için özel bir yarışmacı olduğunu dile getirdi. Ogeday, Survivor’a katıldığı için çok mutlu olduğunu bu platformda kendisine şans verildiği ve son sekize adını yazdırdığı için mutlu olduğunu ifade etti. 

OGEDAY BU SÖZLERLE VEDA ETTİ!

Acun Ilıcalı’nın elenen ismin Ogeday olduğunu açıklamasının ardından Nisa gözyaşlarına hakim olamadı. Ogeday; Valla iyiki gelmişim iyiki sizi tanımışım. Ki Şampiyon olmam bir daha kesin şampiyon olacağım veya sonuna kadar gideceğim anlamına gelmiyordu. Her şeye sıfırdan başladım, eskiyi unutarak geldim. Çok değerli insanlar tanıdım çok değerli insanlarla yarıştım. Burada olduğum için asla pişman olmadım.

Evet psikolojik ve fiziksel olarak çok düşüşlerimiz oldu ama bir şekilde toparladık ve devam etmek istedik ve devam ettikde. Evet elendiğim için mutsuzum ama ne olursa olsun bu sekiz tane güçlü ismin arasına kalabildiğim için mutluyum. Benim için burada hikaye bitiyor. Ama tabiki de normal hayatım devam ediyor. Eminim ki birkaç tane küçük arkadaşıma burada örnek oldum. Eminimki bazı insanların hayatlarını değiştirebildim. Bu hiçbir şeyin sonu değil ama şunu çok iyi biliyorum bu duygu inanılmaz bir duyguydu. Hiç yaşamayan birinin yaşamasını da çok istiyorum. Çok güzel anılarım ve hikayelerim var. İyiki sizi tanımışım ifadelerini kullandı.