Türkiye Litvanya Uluslar Ligi maçı ne zaman, hangi kanalda canlı yayınlanacak? (14 Haziran 2022 Türkiye Litvanya maçı) | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

4 Ekim 2022 - 16:03

Türkiye Litvanya Uluslar Ligi maçı ne zaman, hangi kanalda canlı yayınlanacak? (14 Haziran 2022 Türkiye Litvanya maçı)

Türkiye Litvanya Uluslar Ligi maçı ne zaman, hangi kanalda canlı yayınlanacak? (14 Haziran 2022 Türkiye Litvanya maçı)
Son Güncelleme :

14 Haziran 2022 - 22:17

34 görüntüleme

A Milli Takım’ın Litvanya maçı aday kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Kaleciler: Altay Bayındır (Fenerbahçe), Doğan Alemdar (Rennes), Uğurcan Çakır (Trabzonspor)

Defans: Mert Müldür, Kaan Ayhan (Sassuolo), Zeki Çelik (Lille), Cenk Özkaçar (OH Leuven), Çağlar Söyüncü (Leicester City), Merih Demiral (Atalanta), Ozan Kabak (Norwich City), Eren Elmalı (Kasımpaşa), Ferdi Kadıoğlu (Fenerbahçe)

Orta saha ve forvet: Cengiz Ünder (Olimpik Marsilya), Yunus Akgün (Adana Demirspor), Berkan Kutlu, Kerem Aktürkoğlu, Halil Dervişoğlu (Galatasaray), Dorukhan Toköz (Trabzonspor), Hakan Çalhanoğlu (Inter), Orkun Kökçü (Feyenoord), Salih Özcan (Köln), Doğukan Sinik (Fraport TAV Antalyaspor), Enes Ünal (Getafe), Serdar Dursun (Fenerbahçe), Tiago Çukur (Watford).

FİKSTÜR - 07 Ekim 2022 Cuma

Tümünü Gör

20:00

Gaziantep FKvsAdana Demirspor

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
# TAKIMLAR O AV P
1 Medipol Başakşehir 7 10 17
2 Adana Demirspor 8 7 17
3 arabam.com Konyaspor 8 7 17
4 Galatasaray 8 4 17
5 Trabzonspor 8 2 16
6 Beşiktaş 8 6 15
7 Fenerbahçe 7 14 14
8 Yukatel Kayserispor 8 3 12
9 Kasımpaşa 8 -7 12
10 Gaziantep FK 8 2 11
11 Corendon Alanyaspor 8 -5 9
12 Bitexen Giresunspor 7 -3 8
13 İstanbulspor 7 -5 8
14 VavaCars Fatih Karagümrük 7 -3 6
15 Fraport TAV Antalyaspor 7 -6 6
16 MKE Ankaragücü 7 -6 4
17 Demir Grup Sivasspor 8 -7 4
18 Atakaş Hatayspor 7 -7 4
19 HangiKredi Ümraniyespor 8 -6 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Ankara Keçiörengücü 7 5 14
2 Eyüpspor 7 3 14
3 Sakaryaspor 7 4 12
4 Pendikspor Futbol 7 4 12
5 Bodrumspor 7 3 11
6 Manisa FK 6 2 11
7 Boluspor 6 2 11
8 Beyçimento Bandırmaspor 6 1 11
9 Yılport Samsunspor 7 2 10
10 Çaykur Rizespor 6 4 9
11 Tuzlaspor 7 0 9
12 Göztepe 7 -3 8
13 Adanaspor 7 0 7
14 Gençlerbirliği 6 -1 6
15 Erzurumspor FK 6 -3 6
16 Altay 7 -3 6
17 Altınordu 6 -6 3
18 Yeni Malatyaspor 7 -9 3
19 Altaş Denizlispor 7 -5 2
# TAKIMLAR O AV P
1 Çorum FK 6 7 13
2 Şanlıurfaspor 7 6 13
3 Anagold 24Erzincanspor 6 4 13
4 Menemen FK 7 1 13
5 Batman Petrolspor 6 4 12
6 Bitexen Düzcespor 6 4 11
7 Hes İlaç Afyonspor 6 3 11
8 Amed Sportif Faaliyetler 7 2 10
9 Esenler Erokspor 7 2 10
10 Tarsus İdman Yurdu 7 1 10
11 Arnavutköy Bld. Gençlikspor 7 0 9
12 Isparta 32 Spor 7 -1 9
13 Ankaraspor 7 -2 9
14 Somaspor 7 0 8
15 İnegölspor 6 2 7
16 Bursaspor 6 0 6
17 Eşin Group Nazilli Belediyespor 7 -7 3
18 Sivas Belediyespor 7 -14 2
19 Bayburt Özel İdarespor 7 -12 1
# TAKIMLAR O AV P
1 İskenderunspor A.Ş. 7 6 18
2 Kocaelispor 7 8 15
3 TECO Karacabey Belediyespor 7 7 15
4 Bucaspor 1928 7 6 13
5 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 7 4 13
6 Ankara Demirspor 7 4 12
7 1461 Trabzon FK 7 2 12
8 Weecoins Kırklarelispor 7 1 10
9 Fethiyespor 7 0 10
10 Serik Belediyespor 7 0 10
11 Silahtaroğlu Vanspor FK 7 1 9
12 GMG Kastamonuspor 7 0 9
13 Etimesgut Belediyespor 7 2 8
14 Sarıyer 7 -1 7
15 Kırşehir Futbol SK 7 -1 7
16 Adıyaman FK 7 -3 5
17 Diyarbekirspor 7 -8 4
18 Baynet İnşaat Balıkesirspor 7 -8 4
19 Uşakspor A.Ş. 7 -10 3
20 Pazarspor 7 -10 1
# TAKIMLAR O AV P
1 Napoli 2 6 6
2 Ajax 2 3 3
3 Liverpool 2 -2 3
4 Rangers FC 2 -7 0