'Üç Kız Kardeş' sezon finali ile günün en çok izlenen dizisi oldu | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

3 Ekim 2022 - 04:30

‘Üç Kız Kardeş’ sezon finali ile günün en çok izlenen dizisi oldu

‘Üç Kız Kardeş’ sezon finali ile günün en çok izlenen dizisi oldu
Son Güncelleme :

16 Haziran 2022 - 22:40

39 görüntüleme

Muhteşem bir bölümle sezona veda eden Üç Kız Kardeş, Kantar Medya’nın verilerine göre Total kategoride 5.56 reyting ve yüzde 16.34 izlenme payı, AB kategorisinde 4.12 reyting yüzde 13.57 izlenme payı, ABC1 kategorisinde ise 4.98 reyting yüzde 14.94 izlenme payı ile günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

MİNE, NESRİN’E HAMİLE OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizinin sezon finali sosyal medyada da oldukça konuşuldu. Kalender Ailesi’nin yaşadığı sıkıntıların izleyenleri yasa boğduğu bölümde; Mine, Nesrin’e Somer’den hamile olduğunu söyledi. Yeni sezon bölümlerinde ise neler olacağı şimdiden merak konusu oldu.

SOMER, TÜRKAN’IN YANINDA YER ALDI!

Evlerini kaybetme tehlikesi yaşayan Nesrin ve Sadık bir kez daha yıkıldı. Annesinin acımasızca bu kötülüğü yapmasına öfkelenen Somer, annesinden vazgeçerek Türkan ve Kalender Ailesi’nin yanında yer almayı tercih etti. Mine ise Somer’in Türkan’la mutlu bir yola girdiğini görünce deliye döndü. Somer, Kalender Ailesi’nin evinin satılmaması için Fatih’in peşine düştü. Fatih’in Somer’in teklifini kabul edip etmeyeceği ise yeni sezonda cevap bulacak.

RÜÇHAN BOŞ DURMADI!

Nesrin, Rüçhan’ın artık kızını üzmesine izin vermedi. İki anne arasında yüzleşmenin yaşandığı bölümde Nesrin büyük bir yıkım yaşadı. Somer’i artık kaybettiğini düşünen Rüçhan ise boş durmadı önce Türkan’ı sıkıştırdı sonrasında Mine’yi dolduruşa getirdi. Nesrin, hem Türkan’a yapılanları hem de Mine’nin bebeğinin Somer’den olduğunu öğrenmesinden sonra daha fazla güçlü duramadı.

'Sen duymaya dayanamadın, Türkan bunları yaşadı'

Üç Kız Kardeş’te Nesrin şoku!’Sen duymaya dayanamadın, Türkan bunları yaşadı’Haberi Görüntüle

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan Üç Kız Kardeş dizisi, yeni sezonda Kanal D’de.