'Üç Kız Kardeş'te sırlar bir bir ortaya çıkıyor | GazeteNETHaber.ComGazeteNETHaber.Com

27 Kasım 2022 - 22:34
SON DAKİKA

‘Üç Kız Kardeş’te sırlar bir bir ortaya çıkıyor

Kanal D’nin salı akşamları ekrana gelen ve çok izlenen dizisi Üç Kız Kardeş’te bu hafta; sırlar bir bir ortaya çıkıyor.

‘Üç Kız Kardeş’te sırlar bir bir ortaya çıkıyor
Son Güncelleme :

26 Eylül 2022 - 10:11

87 görüntüleme

Kanal D’nin salı akşamları ekrana gelen ve çok izlenen dizisi Üç Kız Kardeş’te bu hafta; sırlar bir bir ortaya çıkıyor.

Nesrin’in pek çok şeyi unutmasına sebep olan yaşadığı travma yerini yavaş yavaş hatırlamaya bırakır. Nesrin yeniden hayatı sorgulamaya başlarken, kendisini bu noktaya taşıyan olaylarla tek tek yüzleşir. Derya, evini hatta ülkesini bırakıp Hakan’la Kanada’ya gitme hayalleri kurarken Sadık, kızının yurt dışında yaşama niyetini öğrenir. Derya ve Dönüş’ün arasında yaşanan sıkıntılar ise gitgide tırmanır. Türkan cephesinde ise büyük gelişmeler yaşanır. Mine, mağduriyetini ve bebeğinin varlığını Somer’le birlikte vakit geçirmek için kullanmaya başlar. Bu durum Somer Türkan cephesinde şüpheyle karşılanır. Nihat, Mine’yi ve bebeği geri almak için Türkan üzerinden plan yapar.

Nesrin’in yüzleştiği gerçekler hayatında neleri değiştirecek? Derya’nın yurtdışına gideceğini öğrenen Sadık’ın tepkisi ne olacak? Türkan, Kiraz bebeğin babasının Somer olduğunu öğrenecek mi? Türkan, Somer ve Mine cephesinde yaşanan tüm bu olaylara Rüçhan’ın tepkisi ne olacak?

YENİ BÖLÜMÜYLE EKRANLARDA

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği, aile ve kardeşlik bağlarını anlatan Üç Kız Kardeş yeni bölümü ile 27 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

'Üç Kız Kardeş'te Türkan'ı şoke eden görüntü!

‘Somer ile mutluluğu hayal oldu”Üç Kız Kardeş’te Türkan’ı şoke eden görüntü! Haberi Görüntüle